Умови гарантії
Компанія «Art Mebli» (надалі: «компанія Art Mebli») гарантує високу якість продукції протягом гарантійного терміну за умови дотримання правил складання, використання, експлуатації та технічного обслуговування.
Щоб продовжити термін служби ваших меблів, будь ласка, використовуйте продукти за їх прямим призначенням, дотримуйтесь наведених нижче правил та умов цієї гарантії.
Відповідальність виробника поширюється виключно на конструкційні, виробничі чи інші дефекти, що виникли з вини виробника.
1. Загальні умови гарантії
1.1. Гарантія поширюється попри всі продукти, вироблені компанією Art Mebli, незалежно від своїх торгової марки. Гарантійний термін починається з дати покупки виробу першим покупцем і складає:
- – для офісних меблів та комплектуючих до них: 1,5 роки (18 місяців);
- – для крісел, стільців та інших видів продукції: 1 рік (12 місяців);
- – для крісла HIP HOP: 5 років (60 місяців).
Заявлений гарантійний термін є дійсним для продукції, що використовується в офісних просторах працівниками, що працюють в одну зміну не більше 40 годин на тиждень.
1.2. Якщо продукція використовується інтенсивніше (див. пункт 1.1.), гарантійний термін скорочується пропорційно до збільшення інтенсивності використання продукції:
- – 8 годин на день (240 робочих днів на рік) – 12 місяців гарантії;
- – 16 годин на день (240 робочих днів на рік) – 9 місяців гарантії;
- – 24 години на добу (240 робочих днів на рік) – 6 місяців гарантії;
- – 24 години на добу (365 робочих днів на рік) – 3 місяці гарантії.
1.3. На матеріали, що використовуються під час виробництва продукції, які надає замовник, гарантія не поширюється.
1.4. Дані умови гарантії є спільними всім договорів. Винятком є угоди, у яких з клієнтом узгоджено індивідуальні умови (наприклад: термін гарантії, максимальні навантаження, вимоги до дефектів тощо).
2. Вийнятки:
Гарантія не поширюється на продукти у випадках:
- – природного зносу товару;
- – природного зношування окремих елементів продукту (ролики, ніжки, оздоблювальні матеріали тощо);
- – Наявності механічних пошкоджень, що виникли в результаті експлуатації продукту;
- – наявності пошкоджень, що виникли внаслідок недотримання правил використання та експлуатації виробу;
- – наявності пошкоджень, що виникли внаслідок неналежного транспортування чи переміщення продукту з вини клієнта;
- – наявності ушкоджень, що виникли внаслідок використання продукту в екстремальних погодних умовах;
- – Наявності ознак ремонту або внесення змін до конструкції продукту;
- – незначних відмінностей у структурі та кольорі окремих елементів товару чи товарів із різних партій;
- – Наявності змін, що виникли в результаті тривалого використання продукту, в т.ч. зміна кольору, втрата блиску;
- – наявності змін зовнішнього вигляду виробів з натуральної шкіри та світлих тканин, викликаних контактом з іншими матеріалами, що фарбуються;
- – наявність неоднорідності кольору та фактури натуральної шкіри, а також шрамів та слідів від укусів комах на натуральній шкірі, які свідчать про природне походження даного матеріалу.
3. Не гарантійні випадки
Претензії до зовнішнього вигляду продукції, зумовлені характерними рисами природних матеріалів, не приймаються. Неоднорідність кольору та фактури шпону, дерева, натуральної шкіри; шрами, вени, сліди від укусів комах на натуральній шкірі; незначне розбіжність фактури дерева, різниця у структурі річних кілець, і навіть смуги, точки, сучки, характерні натуральної деревини є виробничими дефектами, а свідчать про природне походження використовуваних матеріалів.
До цієї категорії не гарантійних випадків також відносяться будь-які зміни зовнішнього вигляду оздоблювальних матеріалів, що виникли в процесі використання продукції внаслідок впливу ваги та тепла людського тіла, а також надмірної вологості: складки, блискучі області, потертості, зміна та втрата кольору, плями тощо .
Також не належать до гарантійних випадків:
- – невеликі відмінності у вазі, розмірі, товщині, ширині, фактурі та кольорі окремих елементів, за умови відповідності таких відмінностей чинним стандартам;
- – легке застрягання тканини у виробі, в якому оббивка не приклеєна до сидіння та/або спинки, що зникає після розгладження рукою;
- – Ушкодження продукції, спричинені порушенням правил використання продукту, визначених виробником в «Інструкції зі збирання та експлуатації». Наприклад, використання стільця/крісла користувачами вагою понад 100 кг.
4. Обмеження щодо дії гарантії:
Гарантійні зобов’язання не поширюються на додаткові претензії, пов’язані з вимогами про відшкодування збитків за непрямі, непрямі чи випадкові збитки, спричинені пошкодженням продукції. Гарантійні зобов’язання виробника поширюються лише на виробничі дефекти.
У рамках процесу розробки та безперервного вдосконалення продукції відповідно до вимог ринку та юридичних вимог, компанія Art Mebli залишає за собою право у будь-який час вносити зміни до конструкції та комплектації представлених виробів, не змінюючи їх загального характеру.
5. Юридичний аспект гарантії
У разі виникнення будь-яких суперечок, всі права та обов’язки, що випливають із цих умов гарантії, трактуються відповідно до законодавства країни продажу.
6. Оформлення претензії
Відповідно до умов цієї гарантії протягом усього терміну її дії компанія Art Mebli зобов’язується усувати виявлені дефекти, проводити гарантійний ремонт продукції, заміну або доставку деталей, здійснювати часткову або повну компенсацію вартості виробу неналежної якості, витрат клієнта на транспортування, ремонт, купівлю комплектуючих (за погодження сторін) за умови, що претензія є обґрунтованою та правильно оформленою.
Якщо продукція не підлягає гарантійному ремонту, компанія Art Mebli зобов’язується замінити несправний виріб або деталь на нову.
Гарантійний термін фіксований та не підлягає продовженню чи відновленню після виконання гарантійних зобов’язань.
7. Для того, щоб подати претензію, будь ласка, зверніться до Служби роботи з рекламаціями.
- Служба роботи з рекламаціями:
- e-mail: info@art-mebli.com
- тел.: +38 (066) 900-27-68
Зберіть якомога більше інформації про проблему (опис ситуації, фотографії) і надішліть на вказану адресу. При виявленні відхилення:
У процесі приймання продукції
При обнаружении пересортицы либо недостачи в процессе приемки, повреждения упаковки, брака в продукции. В этом случае необходимо:
- – скласти Акт приймання/передачі продукції, у якому перерахувати всі виявлені невідповідності;
- – підписати Акт. Акт підписують: представник Покупця та ОБОВ’ЯЗКОВО представник Перевізника;
- – відсканувати Акт;
- – додати фотографії всіх виявлених невідповідностей;
- – у разі порушення (зміни) упаковки, маркування (бажано) перевірити вміст упаковки;
- – не пізніше 1 (одного) робочого дня з моменту виявлення невідповідностей надіслати Акт та фотографії на електронну адресу Служби роботи з рекламаціями.
Після приймання, але до початку використання
В цьому випадку необхідно:
скласти в електронному вигляді Акт рекламації та додати до Акту фотографії:
- – виявлених невідповідностей;
- – Етикетки на виробі;
- – Етикетки на упаковці;
- – не пізніше 3-х (трьох) робочих днів з моменту виявлення невідповідності надіслати Акт та фотографії на електронну адресу служби роботи з рекламаціями. Упаковку не викидати, виріб не збирати.
У процесі використання продукції
В цьому випадку необхідно: скласти в електронному вигляді Акт рекламації рекламації та обов’язково додати до Акту фотографії:
- – виявлених невідповідностей;
- – Етикетки на виробі (бажано);
- – Етикетки на упаковці (бажано);
- – не пізніше 3-х (трьох) робочих днів з моменту виявлення невідповідності відправити Акт та фотографії на електронну адресу служби роботи з рекламаціями.
8. Терміни обробки рекламації
Термін обробки та розгляду рекламації – 2 робочі дні. Після закінчення цього терміну служба роботи з рекламаціями інформує Покупця про прийняте рішення. Якщо для обробки рекламації потрібна додаткова інформація від Покупця, термін розгляду становитиме 2 робочі дні з моменту її надання.
9. Варіанти рішень
Можливі наступні варіанти рішень щодо рекламації:
- – ремонт виробу (за погодженням із клієнтом);
- – Заміна виробу;
- – доставка/заміна комплектуючих;
- – часткова чи повна компенсація вартості виробу;
- – усунення виявлених невідповідностей Покупцем за погодженням сторін;
- – Відмова з обґрунтуванням.
Причинами відмови у задоволенні рекламації можуть бути підстави, відповідно до пунктів – 1; 2; 3; 4 даних умов гарантії.